Słowem wstępu

health-621356_960_720

Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem założenia bloga. Za każdym razem gdy dowiadywałam się jakiejś ciekawej rzeczy na temat życia/ zdrowia/ medycyny/ diety itp. myślałam sobie „fajnie by było, gdyby dowiedziało się o tym więcej osób”. I wtedy właśnie pojawiała się największa wena. I już biegłam do komputera, już zakładałam bloga, już pisałam post. No ale najpierw musiałam sprawdzić pocztę, poczytać wiadomości, wejść na serwis społecznościowy i jakoś tak wena sama znikała.

Teraz to wszystko powróciło ze zdwojoną siłą 😉 . Bardzo dużo swojego czasu poświęcam na zbieranie różnych ciekawych informacji i myślę, że są to rzeczy, o których każdy wiedzieć powinien. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma czas i ochotę na czytanie książek czy też szperanie po internecie i dlatego postanowiłam, że wszystko co wiem umieszczę w jednym miejscu żeby innym było łatwiej.

Będę pisać o wpływie diety na zdrowie człowieka, o ciekawostkach medycyny, o różnych aspektach życia codziennego. Postaram się podzielić tym co wiem a może zainspiruje to kogoś do poszerzenia swojej wiedzy w danym temacie.

Zacznę pewnie od diety SCD, która jest mi szczególnie bliska. A co potem? Zobaczymy 😉 . Tematów mam naprawdę mnóstwo.

Podejrzewam, że niejednokrotnie podważę opinię lekarzy i powiem coś co jest absolutnym przeciwieństwem tego co słyszycie na co dzień. Ale prawda jest taka, że kłamstwa otaczają nas z każdej strony. Niektóre są stworzone na potrzeby reklam a niektóre wynikają wyłącznie z niewiedzy. Jakoś tak to funkcjonuje w naszym społeczeństwie, że kłamstwo powtarzane tysiąckrotnie staje się prawdą.

Ja chciałabym rzucić trochę inne spojrzenie na to co nas otacza. To czy mi uwierzycie to wyłącznie wasza sprawa. Chciałabym tylko żebyście się nad tym wszystkim zastanowili bo może jednak ktoś wprowadza was w błąd. Zawsze przecież warto poznać drugą opinię, prawda? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *